Sākums    Lapas karte    Palīdzība    Kontakti      LV   EN   RU
Sākums
02
Jūn
2023
Monitoringa pārskata iesniegšana par saražoto enerģijas daudzumu
Saskaņā ar līguma par projekta īstenošanu vismaz vienu reizi gadā Finansējuma saņēmējam ir jāiesniedz monitoringa pārskats norādot saražoto un patērēto enerģijas daudzumu monitoringa pārskata perioda laikā.

Monitoringa pārskatu līdz katra nākamā gada trīsdesmitajai dienai pēc līguma par projekta īstenošanu noslēgšanas iesniedz elektroniskajā monitoringa sistēmā (EMSI).

Lai pieslēgtos elektroniskajā monitoringa sistēmā ir jāievada piekļuves dati:
LIETOTĀJVĀRDSLīguma numurs, piemēram, EKII-6/0
PAROLEProjekta iesnieguma veidlapas pēdējās lapas apakšā norādīta parole – 8 simbolu kombinācija, piemēram, f4R4s341 (tikai tad, ja projekta iesnieguma veidlapa ir aizpildīta www.ekii.lv sadaļā).

Ja ir noslēgti vairāki līgumi, tad lietotājvārds būs vienāds visiem līgumiem (pirmā noslēgtā līguma numurs).

Ja ir aizmirsta parole vai projekta iesnieguma veidlapa nav aizpildīta Fonda tīmekļa vietnē, tad var veikt paroles nomaiņu vai kontaktēties ar Fonda projektu vadītājiem. Informācija par paroles nomaiņu tiek nosūtīta uz e-pastu, kas ir norādīts projekta iesnieguma veidlapā.

Finansējuma saņēmējs datu ievades laukos norāda saražotās un/ vai patērētās enerģijas apjomu kWh monitoringa pārskata gada laikā un nospiež pogu Saglabāt informāciju, apliecinot, ka ievēro līguma par projekta īstenošanu nosacījumus.

Detalizētu informāciju par monitoringa pārskatu iesniegšanu skatīt lietotāja instrukcijā (versija 1.0).

Neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt darba laikā pa tālruni:25 480 151 vai rakstīt uz epastu: atbalsts@lvif.gov.lv